نتایج جستجو برای عبارت :

زندگی ضرورت دارد

چگونه دل شوهر را بدست آوریم
در زندگي مشترك خود اگر بتوانید همسرتان را درك كنید و رفتار محترمانه ای را با او داشته باشید این قول را به شما می دهم كه خوشبختی از آن شماست - گوارای وجود - در ضمن زندگيتان خیلی زیبا و شیرین میشود.
 
 
 
حالا این چند توصیه را بخوان و در زندگي مشتركت به كار ببر:روی نقاط ضعف همسر خود انگشت نگذاریم؛ هر فردی ممكن است در موارد مختلف دچار ضعف باشد آشكار كردن و بزرگ جلوه دادن این نقاط ضعف موجب ایجاد كدورت می شود.راه ها
بطور کلی یک طرح تحقیق پژوهشی یا همان پروپوزال که توسط یک محقق باید تهیه و تنظیم گردد دارای قسمت های مختلفی است .
برخی از این قسمت ها عبارتند از نوشتن مسئله اساسی تحقیق ، اهمیت و ضرورت انجام آن ، بررسی ادبیات و کارهای انجام شده در زمینه مورد نظر ، سوالات و فرضیات تحقیق ، روش شناسی تحقیق و زمان بندی انجام تحقیق است .
بیان مسئله تحقیق بطور کلی شامل توضیح مسئله ، مشخص کردن جنبه های مجهول و مبهم آن و ذکر متغیرهای مسئله و شرح هدف از تحقیق و پژوهش است .
{دلایل عقلی امامت و مهدویت - شماره 32}
 
احساس نیاز به امام و راهنما
 
نیاز مبرم به وجود چنین امامی (که در قبل گفته شد) را عقول سالم، ضرورتی انکار ناپذیر می‌دانند؛ چنانکه بزرگان علمای شیعه در منابع و کتب معتبرشان به صورت منطقی و استدلالی بر آن تأکید نموده‌اند. در اینجا بنا به ضرورت اختصار، برخی را مورد اشاره قرار می‌دهیم :
شیخ مفید در کتاب اوائل المقالات»، ص ۷؛
شیخ طوسی در کتاب تهذیب الاحکام»، ج ۱، ص ۳۳۵؛
شیخ صدوق در الهدایهًْ»، ص ۲۷؛
مقدس ا
با سادات حرف می‌زدم، می‌گفتم هنوز برای زندگي دلیلی ندارم، اما هنوز زنده‌ام. این روزها نیاز به نوشتن را با نیاز به نوشتن خاموش می‌کنم. گفت چرا دلیل؟ عاشق شو، صوفی شو، آن وقت دلیل نمی‌خواهی. گفتم همین حالا هم نمی‌خواهم: از غذاهایی لذت می‌برم، خسته می‌شوم و می‌خوابم، کسانی را دوست دارم، موسیقی گوش می‌دهم، امیدوارم. این‌ها همه هست اما هنوز هم جای دلیل خالی است. عاشق شدن هم کافی نخواهد بود. گفت خب تجربه کن. گفت از خودت فرصت این تجربه را نگیر.
ابراهیمی ناغانی عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد بر ضرورت صدور بیانیه محکومیت اقدامات اردوغان بر علیه کُردهای شمال سوریه توسط گروه‌های ی تأکید کرد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، حسین ابراهیمی ناغانی عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد و همچنین عضو شورای شهر شاهین‌شهر طی یادداشتی با عنوان ضرورت صدور بیانیه محکومیت اقدامات اردوغان بر علیه کُردهای شمال سوریه توسط گروه‌ها و احزاب ی» آورده است؛
کُردها، ایرانی‌ترین قومیت‌ها
وجود کمی چربی در کبد شما طبیعی است. ولی اگر بیش از ۵ تا ۱۰ درصد وزن این اندام را چربی تشکیل دهد، ممکن است به سندرم کبد چرب مبتلا باشید. بیماری کبد چرب ۲ نوع اصلی دارد بیماری کبد الکلی (ALD) و بیماری کبد چرب غیرالکلی (NAFLD). هم‌چنین ممکن است در طول بارداری به کبد چرب مبتلا شوید. این بیماری درمان مشخصی ندارد اما با کمک درمان های خانگی و رعایت برخی رژیم های غذایی و ورزشی می توان به کنترل آن کمک کرد. 
دمنوش برای کبد چرب۱. دمنوش گل داوودیدر یک مطالعه دمنو
رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگي میكنند. در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می كنیم .
همه می دانند كه رابطه جنسی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست. پس اگر یكی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را از دست دادند چه می شود؟ تحقیقات نشان داده است كه درصد انبوهی از چننین ازدواج هایی با شكست مواجه می شود. راه های داشتن یک زندگي شاد
مهم درك صحیح از زندگي و رویداد‌های آن است؛ پس بیایید این مهارت با ارزش را با تمرین‌كردن راهكار‌های زیر در خودشكوفا ‌سازیم:
 
زندگي زیباتر از آن است كه می‌بینیید، مهم چگونگی نگرش و زاویه دید شما به زندگي است. با واقع نگری ریشه خیلی از به ظاهر بدی‌ها و مشكلات به راحتی خشكیده می‌شود.
 
درك رویداد‌های زندگي 
سعی كنید هدف صحیح از زندگي را بیاموزید. اهداف كوتاه‌مدت و دراز مدت خود را مشخص كنید و طبق آن گام‌های استوار
چگونه  مردها را به سمت خود جذب كنیم
در كانون خانواده آنچه كه باعث تداوم و بقای صمیمیت می گردد رفتارها و اعمال زن و مرد نسبت به هم است. در این میان نقش یك زن می تواند در ایجاد فضایی دلپذیر و جذاب بسیار مهم و قابل توجه باشد.

اگر چه ازدواج آسان نیست اما استمرار و تداوم آن بسیار مشكل تر و سخت تر است، اما در این گزارش به آنچه كه ن باید از مردان و زندگي مشترك خود بدانند می پردازیم. شناخت روحیه مردان نه تنها مشكلات زوجین را كم می كند بلكه باعث برق
29. سورۀ قریش
شناسة سوره
این سوره به مناسبت کلمات آغاز سوره، "لایلاف القریش"، "القریش"، و "لایلاف" نامیده شده است.
سورۀ قریش به اتفاق اکثر دانشمندان تفسیر و علوم قرآنی مکی و بیست و نهمین سورۀ نازل شده پس از تین و پیش از قارعه بر پیامبر9 است. تمام جدول‌های ترتیب نزول این مطلب را تأیید می‌کنند.
سورۀ ایلاف در ترتیب مصحف رسمی با چهار آیه در جزء سی‌ام قرآن، ردیف صد و ششم، بعد از سورۀ فیل و قبل از سورة ماعون قرار دارد.
مقصود سوره
ترغیب اهالی مکه و مردم
با تقویت اراده خود تا حد زیادی می‌توانید با دشواری ها کنار بیایید و به اهدافتان برسید. به همین منظور اهمیت و ضرورت پرداختن به این موضوع  و اینکه چگونه بتوانیم اراده قوی داشته باشیم بیش از پیش خود را نشان می‌دهد. احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده است که در نیمه راه خسته شوید و یا شروع کار برایتان سخت باشد. اولین ابزار برای شروع کار، اراده و خواستن است. اگر اراده خوبی داشته باشید، شروع برنامه رژیم تان را به شنبه نمی اندازید و همین الان رژیم ر
آیا احساس می كنید كه شوهرتان مطابق میل شما عمل نمی كند؟ چرا نگاهی به كارهای خودتان نمی اندازید! شاید برخورد درستی با او ندارید و نمی توانید احتیاجات و انتظاراتش را برآورده سازید.
آقایون پیش از هر چیز انتظار دارند همسرشان با آنها دوست باشد، و شرایط و موقعیتشان را به خوبی درك كند. اگر می خواهید در ارتباط خود موفق باشید و همسرتان را از خود راضی نگه دارید به نكات زیر توجه كرده و آنها را در زندگي خود به كار بندید، آنوقت متوجه تغییرات بزرگی خواهید
قبل از ورود به بحث اصلی (حکمتهای نهج البلاغه) لازم هست که شما عزیزان به عنوان مقدمه با نکاتی کلی درباره نهج البلاغه آشنا بشید؛ بنابراین اولین مطالب به این موضوع اختصاص خواهد یافت
 
البته قصد ما این نیست که در مقدمه زیاد توقف کنیم و از اصل متن نهج البلاغه غافل بشیم؛ برای همین به اختصار، مطالبمون رو با حداقل نکاتی که ضرورت داره هر نهج آموز از نهج البلاغه بدونه آغاز میکنیم اما تفصیل و ادامه اش رو ان شاء الله در لابلای مطالب اصلی و آموزش حکمتها ا
نشست مدیران و مدرسین علوم دینی اهل سنت شمال کشور با هدف تحول حوزه‌های علمیه بر اساس نیاز‌های روز جامعه، امروز در گرگان برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز ، رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور مطالعه، تحقیق، مشاوره و پرسش و پاسخ را از مهمترین ویژگی های مدیران و مدرسان حوزه های علوم دینی دانست و گفت: با توجه به نیازهای جامعه تحول در حوزه های علمیه اجتناب ناپذیر است و ضرورت دارد که در متون درسی بر اساس نیازهای جامعه تحول ایجاد شود.
امام جمعه نگین شهر
30. سورۀ قارعه
شناسة سوره
سوره به مناسبت کلمۀ "قارعه" در آیة اول سوره، به این نام خوانده شده است و به اتفاق همۀ دانشمندان تفسیر و علوم قرآنی در مکه نازل‌شده است.
سورۀ قارعه در تمام جداول ترتیب نزول در ردیف سی‌ام، پس از قریش و پیش از قیامت قرارگرفته است.
این سوره در ترتیب مصحف رسمی در جزء سی‌ام قرآن، ردیف صد و یکم، بعد از سورة عادیات و قبل از سورة تکاثر قرارگرفته و یازده آیه دارد.
مقصود سوره
ترغیب مردم به انجام هر چه بیش‌تر اعمال شایسته در دنیا
تسنیم نوشت: سردار حسین رحیمی درباره اظهارات مباشر رئیس اتحادیه املاک مبنی بر رواج ارائه برخی آگهی ها تو فضای رمزی برای اجاره دادن ساعتی منازل در پایتخت و ضرورت ورود پاسبان به موضوع اشعار کرد: هرگونه اجاره اعطا کردن منازل و املاک باید در چارچوب قوانین و مقررات باشد. رئیس پلیس تهران با اشعار اینکه مرجع قانونی و رسمی این کار (دربست اعطا کردن منازل و املاک) خود اتحادیه املاک است، تصریح کرد: ما به عنوان پلیس هرگونه امن لازم را از هم گذاری املاک و
پیشینه و مبانی نظری کیفیت زیست محیطی نواحی روستایی
مبانی نظری و پیشینه کیفیت زیست محیطی نواحی روستایی
دسته بندی


جغرافیا
بازدید ها


30
فرمت فایل


docx
همگام با روند رو به رشد زندگي آپارتمان نشینی نیاز های جدیدی پیش روی افراد قرار گرفته که زمینه تولید و پیشرفت وسایل الکتریکی مختلف، از جمله در بازکن های تصویری ساختمان را فراهم کرده است.
آیفون تصویری مثل گذشته صرفا یک عملکرد ساده را انجام نمی دهند. وجود قابلیت های متعدد سهولت استفاده و هم امنیت را به کاربران هدیه می کند و هم سنجش فاکتور های متعدد را منطبق با نیاز و بودجه ضرورت می بخشد.نکته اول در مورد جعبه دوربین و بلندگوی خارجی آیفون تصویری
زندگي شویی و نکات مهم
  زندگي شویی همیشه به سادگی بازی‌های كودكانه نیست اما همیشه یكسری نكات كلی و البته ساده برای مقابله با مشكلات زندگي وجود دارد.
زندگي شویی و بهبود روابط شویی با این توصیه ها و روش برای یک زندگي مشترک رویایی را در مجله ی همه چیز بخوانید.مجله ی اینترنتی همه چیز
عصر غیبت یعنی دوران غایب بودن امام معصوم علیه السّلام از انظار عموم است.
عصر غیبت بر دوران غیبت امام دوازدهم، حضرت حجة بن الحسن العسکری علیهما السّلام اطلاق می‌شود. غیبت آن حضرت از سال ۲۵۵ هجری قمری، همزمان با ولادت آن گرامی آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.
دوران غیبت به غیبت صغری و کبری تقسیم می‌شود. دوران غیبت صغری ۷۴ سال (۲۵۵ - ۳۲۹ ه. ق) است. در این دوران چهار نایب خاص، به ترتیببه نامهای ا
ترموستات یا دماپا دستگاهی است که برای نگه داشتن دمای یک سامانه در یک محدوده مشخص به کار می‌رود. این کار به‌ وسیله کنترل شارش انرژی گرمایی به درون یا به بیرون از سامانه انجام می‌شود.
ترموستات‌ها در صنعت تاسیسات مکانیکی (سیستمهای سرمایشی و گرمایشی) برای کنترل دمای آب و یا هوا در سیستم‌های ایجاد برودت (سرما) و حرارت (گرما) به کار می‌روند. رادیاتورها اتاقی، دیگ‌های بخار و فن کویل‌ها هواساز ها اعم از تبخیری و کمپرسوری مانند داکت اسپلیتها از ع
رشته معماری با رشته مهندسی معماری چه تفاوتی دارد؟
رشته معماری با رشته مهندسی معماری شباهت ها و تفاوت هایی دارد
دانش جویان این رشته ها می توانند درس های مشترکی را در لیست درس های خود داشته باشند
اما نکته ای که مهم است این است که تمرکز و روی کرد و هدف نهایی دو رشته با هم فرق دارد.
یک معمار یا در واقع یک آرشیتکت ساختمان ها را بر اساس جنبه های زیبایی شناسی و کاربری ساختمان طراحی می کند
یک مهندس معمار ساختمان را بر اساس معیار ها و مباحث ریاضی و فی
 
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰

تامین آتیه خانواده
بیمه عمر و تامین آتیه > معرفی بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد
معرفی بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد
معرفی بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
نگاهی هوشمندانه به طرح بیمه عمر و تامین آتیه و یک گام به سوی طرح تضمین شده ما .
چرا شما به بیمه عمر نیاز دارید ؟
بیمه عمر بر خلاف آنچه در ذهن تداعی می کند بیمه زندگي است و زندگي شیرین و پر از خوبی ها و دوست داشتنی ها است ، ولی زن
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بحث انتقال آب از دریای خزر یا خلیج فارس به فلات مرکزی موضوعی نیست که منجر به خشکیدن این دریاها شود.
علی بختیار در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به طرح موضوع انتقال آب از دریای خزر به فلات مرکزی، بیان کرد: در برنامه ششم توسعه شیرین سازی و نمک زدایی از آب دریا  به عنوان یکی از راهکارهای تامین آب برای مناطق خشک پیش بینی شده است و تا پایان این برنامه باید یک میلیارد مترمکعب آب دریا شیرین شده و به من
ضوابط اقامتگاه‌های بومگردی» با دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابلاغ شد. این ضوابط، شاخصی برای ارزیابی و تعیین‌کننده درجه و قیمت این اقامتگاه‌ها خواهد بود.
به گزارش ایسنا، در ابلاغیه علی‌اصغر مونسان» ـ وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و میراث فرهنگی - آمده است: ‌در راستای اجرای تبصره (۱) ماده (۱۰) آیین‌نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، درجه‌بندی و نرخ‌گذاری تاسیسات گردشگری و نظارت بر آن‌ها مصوب  هیات وزیران مورخ ۰۴/ ۰۶/ ۱۳۹۴ و با
فکر می‌کنم یک انسان پخته -که دست دنیا برایش رو شده و تا آخر بازیِ تودرتو و پیچیده‌اش را خوانده و دیگر از سیاه‌بازی‌هایش گول نمی‌خورد- کسی باشد که هیچ موضوعی آن‌قدرها ناراحتش نمی‌کند و هیچ موضوعی هم آن‌قدرها خوشحالش نمی‌کند. اغلب در یک حال خوبِ معمولیِ مستمر، آرام و پیوسته به زندگي ادامه می‌دهد، بی‌هیاهو و تلاطم هر روز از درخت زندگي‌اش میوه می‌چیند و به‌کام می‌گذارد، هیچ‌یک از رویدادهای روزمره چنان برایش مهم نیست که در دلش تب‌وتا
روز آفتابی و داغی در ماه اوت بود. خیابان بیکر مانند تنوری بود و درخشش شدید نور خورشید بر آجرکاری زردرنگ آن سوی خیابان چشم را می‌زد. کرکره‌های ما نیمه‌بسته بود و هولمز روی کاناپه دراز کشیده و پاهایش را جمع کرده بود و نامه‌ای را می‌خواند.
رومهٔ صبح چنگی به دل نمی‌زد. پارلمان تعطیل شده بود. همه از شهر بیرون رفته بودند و من در حسرت کوره‌راه‌های جنگلی نیوفارست یا ساحل شنی ساوت‌سی بودم. خالی بودن حساب بانکی موجب شده بود تعطیلاتم را به
فکر می‌کنم یک انسان پخته -که دست دنیا برایش رو شده و تا آخر بازیِ تودرتو و پیچیده‌اش را خوانده و دیگر از سیاه‌بازی‌هایش گول نمی‌خورد- کسی باشد که هیچ موضوعی آن‌قدرها ناراحتش نمی‌کند و هیچ موضوعی هم آن‌قدرها خوشحالش نمی‌کند. اغلب در یک حال خوبِ معمولیِ مستمر، آرام و پیوسته به زندگي ادامه می‌دهد، بی‌هیاهو و تلاطم هر روز از درخت زندگي‌اش میوه می‌چیند و به‌کام می‌گذارد، هیچ‌یک از رویدادهای روزمره چنان برایش مهم نیست که در دلش تب‌وتا
چه زمانی برای تحریك شوهر مناسب است
 همه می دانند كه رابطه جنسی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست. پس اگر یكی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را از دست دادند چه می شود؟
 
 
تحقیقات نشان داده است كه درصد انبوهی از چننین ازدواج هایی با شكست مواجه می شود. (بعد از مسایل مالی، مسایل جنسی دومین دلیل برای طلاق شناخته شده است) ناامید نشوید. راه های زیادی برای جلوگیری از آن وجود دارد.راه های داشتن یک زندگي شاد
طلاق عبارت است از برهم زدن عقد نکاح و پایان دادن به آن.اولین علت اصلی طلاق در جامعه‌ ایران، نداشتن شناخت مناسب زن و شوهر نسبت به یکدیگر پیش از ازدواج است. به بیان دیگر خانواده و خود فرد نسبت به خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری شریک آینده زندگي‌اش آگاهی ندارد.جدایی زن و شوهر یا به عبارتی طلاق، درواقع آخرین راه و پایانی برای زندگي مشترک ناپایدار خواهد بود وبه خاطر مراعات مصالح طرفین و از روی ضرورت و ناچاری مباح و جایز است .اجرای
در  خاستگاری چه سوالاتی بپرسم
سوالات شب خواستگاری، برای دختر پسرهایی كه در اولین جلسه رسمی پیش از ازدواج با یكدیگر روبرو می شوند اهمیت زیادی دارد، چرا كه به وسیله این سوالات به نوعی طرفین، خودشان را به دیگری معرفی می كنند.
 
این سوال ها نشان می دهد چه مسائلی برای هر یك از طرفین از اهمیت بیشتری برخوردار است. نكته اینجاست كه خود سوالات مهم تر از پاسخ ها هستند چون نگرش سوال كننده را روشن می كنند. بنابراین هر دو در مرحله نخست باید بدانند هدف
این مقاله توسط آقای محمد برفی نوشته شده. من اشکان ارشادی آنرا در راستای اتحاد اسلامی به دیده خودم مناسب دیدم حالا نظر شما چیست؟ 
مسلمانان برای داشتن تعامل اجتماعی بهتر با یکدیگر نیازمند به شناخت یکدیگرند آن هم در شرایطی که در دایرة مذهب و فرق قرار گرفته اند. کشورهای اسلامی در صورتی خواهند توانست از روابط حسنه برخوردار و امّت واحدی را تشکیل دهند که بتوانند شباهتها و مشترکات فرق اسلامی را کشف و با زبانی مشترک در جهت توسعة مشترکات و اصول مسلّ
چطور بفهمیم همسرمان به ما خیانت می كند
مردی كه واقعا همسرش را دوست داشته باشد، فاقد هیچ شكی وفادار خواهد ماند اما از آنجا كه خانم ها روحیه حساسی دارند، گاهی به همسرشان شك می كنند.
صداقت همسر
اگر شما هم دوست دارید بدانید كه آیا همسرتان به شما وفادار است یا خیر، به دنبال نشانه هایی كه در اینجا برایتان آورده ایم در رفتار همسرتان بگردید تا مطمئن شوید كه انتخاب شما اشتباه نبوده است.راه های داشتن یک زندگي شاد
آشنایی با قطعه های اصلی و جانبی موبایل ها و کاربرد هر کدام ( قسمت سوم )
آشنایی با قطعه های اصلی و جانبی موبایل
این که گوشی های موبایل از چه اجزایی تشکیل شده اند و شامل چه قطعاتی هستند
ممکن است برای بعضی ها جالب باشد و برای بعضی ها جالب نباشد. در مقاله های قبلی موارد زیر از قطعات موبایل را معرفی کردیم:
یک. اس او سی SOC یا سیستم روی چیپ
دو. حافظه داخلی دستگاه یا RAM
سه. صفحه نمایش ال سی دی و ال ای دی
در ادامه این مطلب به معرفی بعضی دیگر از قطعه های موب
تمدید جواز تاسیس
در مقالات قبلی در خصوص جواز تاسیس، ضرورت اخذ آن و مزایایی که این مجوز برای دارنده ایجاب می کند مطالبی نوشته شده است. در این مقاله قصد داریم در مورد تمدید جواز تاسیس صحبت کنیم. همان گونه که می دانید جواز تاسیس نوعی موافقت نامه اصولی است که برای مدت زمان یک سال معتبر می باشد. اما اگر بعد از گذشت یک سال هنوز مراحل احداث واحد صنعتی به سرانجام نرسیده باشد صاحبان سرمایه باید جواز تاسیس خود را تمدید نمایند. البته تمدید شدن آن منوط به
10 قدم تا داشتن زندگي موفق
داشتن زندگي موفق و شاد بسیار لذت بخش است اما برخلاف عقیده اشتباه بسیاری که تنها پول و ثروت را عامل آن می دانند افراد موفق دلایل دیگری برای این مسئله بیان می کنند.
زندگي خوب چیست؟ شادی چه معنایی دارد؟ موفقیت واقعی یعنی چه؟ این ها و سوالات دیگری که برای داشتن یک زندگي خوب در ذهن نقش می بندد را می توانید با 10 راه کار طلایی برای داشتن زندگي خوب که نتیجه مطالعات بسیار است و در سایت فوربز منتشر شده است پاسخ دهید.
1- نسبت به ز
با تقویت اراده خود تا حد زیادی می‌توانید با دشواری ها کنار بیایید و به اهدافتان برسید. به همین منظور اهمیت و ضرورت پرداختن به این موضوع  و اینکه چگونه بتوانیم اراده قوی داشته باشیم بیش از پیش خود را نشان می‌دهد. احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده است که در نیمه راه خسته شوید و یا شروع کار برایتان سخت باشد. اولین ابزار برای شروع کار، اراده و خواستن است. اگر اراده خوبی داشته باشید، شروع برنامه رژیم تان را به شنبه نمی اندازید و همی
بیمه مسافرتی
برای کلیه افرادی که سفر با بخشی از زندگي‎شان گره خورده؛ عبارت بیمه مسافرتی نامی آشناست و از ضرورت وجود آن کاملاً آگاه هستند. اتفاقاتی که طی سفر پیش می‎آید جزئی اجتناب‎ناپذیر از ماهیت هر سفر است. این اتفاقات گاهی لحظات شیرینی را رقم می‎زنند و گاهی لحظات سخت و حتی تلخ. در این میان، بیمه مسافرتی به عنوان راهکاری مناسب در نظر گرفته می‎شود که تضمین‎کننده‎ی آرامش و امنیت در برابر اتفاقات غیرمنتظره‎ای است که در حین سفر برای مساف
بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در جلسه انس با قرآن مورخه 16/ 02/ 1398
.
به نظر من یکی از کارهایی که خیلی مهم است، عبارت است از اینکه ما دوره‌های قرآن را، جلسات قرآن را زیاد کنیم.یکی همین دوره‌های خانگیِ قرآن بود، یکی همین قرآن [خواندن] در مساجد یا در حسینیّه‌ها بود. مساجد را پایگاه قرآن قرار بدهید. دو جور هم میشود جلسه‌ی قرآنی تشکیل داد: یکی همین که دُور هم جمع بشوند و یک استادی بنشیند آنجا، بخوانند، قرآنِ افراد را تصحیح کند، نکات را بگوید، تذک
از سر لج بازی افتادم به جان زندگي
زندگي هرگز نکردم، در زمان زندگي
دل به دستت دادم و حالا خودم فهمیده ام
دل شکستن می شود گاهی زبان زندگي
من که خود کوهی ز گل های پریشان بوده ام
خود پریشانم کنون در بوستان زندگي
هر کسی از بوستان دل گلی بر چید و رفت
خار ها مانده برای باغبان زندگي
گاه می گیرد زمان، چیزی برای امتحان
وای اگر که عشق باشد امتحان زندگي
تو اگر چه باز می گردی ولی رفتی زیاد
چون فراموشیست تنها ارمغان زندگي
نوش دارویی که بعد از مرگ می ایی، عزیز
برخلاف رمان های دیگه کلارک، این بار ما از همون لحظه ای که قتل اتفاق می افته، می دونیم که قاتل کیه؛ با این حال جذابیت داستان کم نمی شه.
دکتر هیگلی که متخصص ن و زایمانه، زن بارداری رو از بین می بره تا نقشه هایی که برای آینده داره به خطر نیفته و آزمایش هاش مخفی بمونه. اما این اولین و آخرین قتل نیست!
ولی خدایی نصف آدمای کتاب گیج بودن. یه مشت گیج دور هم جمع شده بودن! از این بابت بسیار حرص خوردم و نصف موهای سرم بر باد رفت
آزمایش های دکتر هم یه چیز عج
باشگاه انتقادی مجمع فلاسفه ایران در راستای ایفای رسالت دوست برای اعتلای خردورزی و تفکر فلسفی و انتقادی آزاد و امکان گسترش نگرش کاربردی به آن اولین همایش ملی و تخصصی فلسفه و اخلاق نقد را در روزهای دوم و سوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برگزار می درنگ.   محورهای همایش به قرار والا است:   الف) مفهوم شناسی و مبانی فلسفه و اخلاق نقد (معناشناسی نقد، چیستی فلسفه نقد، چرایی و چگونگی نقد، اهداف عملی و نظری نقد، چیستی اخلاق نقد، ضرورت اخلاق نقد)   ب) روش شناسی و ف
آموزش لباس پوشیدن به كودكان
یادگیری لباش پوشیدن یكی از مهارت های ضروری زندگي است كه باعث رشد استقلال و تفكر منطقی كودكان می شود. و زمانی كه به كودكان یاد داده شود كه مستقل شوند
، آن‌ها به بزرگسالانی سازنده وا انگیزه تبدیل می‌شوند كه قادر هستند در آینده بر روی پاهای خودشان بایستند.راه های صحیح درمان فرزند خود
صحبت های علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران درخصوص صنعت ساختمان برج میلاد
نشست خبری به بزرگداشت هفته ناجا اشاره کرد و اظهار داشت: نهاد پلیس و شهرداری همزاد یکدیگر هستند
و در تاریخ کشور در یک مقطع زمانی پدید آمده‌اند.همچنین در 100 سال اخیر یزیدیه و بلدیه میزان همکاری قابل
قبول و مطلوبی داشته و سطح درک متقابل جایگاه یکدیگر دارند.
* لایحه مالیات بر ارزش افزوده یک خطر بالقوه برای شهر
سخنگوی شورای شهر تهران در ادامه به موضوع لایحه مالیات بر ارزش افز
هم‌زمان با شروع آغاز سال تحصیلی جدید، فرماندار شاهین‌شهر و میمه از برنامه‌های مبتنی بر سند تحول بنیادین(مجموعه انتظارات از مدارس) رونمایی کرد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، هم‌زمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت  با حضور فرماندار ، امام‌جمعه شاهین‌شهر، بخشدار مرکزی، مدیران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و اولیاء دانش آموزان شهرستان شاهین‌شهر و میمه در هنرستان دخترانه آل یاسین شاهین‌شهر برگزا
معمولاً در بین افرادی که برنامه ی پِیلیو (پالئو) را دنبال می کنند، ایده ی مصرف آنتی بیوتیک ناپسند شمرده میشود و دانستن علت این طرز فکر خیلی ساده است: تعداد زیادی از تحقیقات نشان میدهد که آنتی بیوتیکها نه تنها باکتریهای مفید را از بین می برند، بلکه مایوم روده را به طرز غیر قابل بازگشتی تغییر میدهند. به عبارت دیگر، بعد از مصرف یک یا چند دوره آنتی بیوتیک، بازیابی کامل میکروبهای متنوعی که بدنمان از ابتدا داشته همیشه ممکن نیست. ناگفته نماند
لكنت زبان در كودكان و هفت توصیه به مادران
لكنت زبان متداول ترین اختلال تكلم به حساب می آید و معمولا در دوران خردسالی آغاز می شود و آغاز آن دو تا چهار سالگی است. در سن شش سالگی نیز كه مصادف با آغاز مدرسه‌ است، به دلیل ویژگی‌های عاطفی آن دوره از زندگي كودك، احتمال بروز لكنت زبان در كودكان بسیار بالاست.راه های صحیح درمان فرزند خود
برای شب عروسی چه لباسی بپوشیم
برای مراسم عروسی چگونه لباس بپوشیم؟
در هر نوع مراسم و مهمانی آداب خاصی دارد كه بایغیر این صورت مردم در مورد شما قضاوت های نا به جایی خواهند كرد. یكی از مهم ترین آداب یك مراسم نحوه صحیح لباس پوشیدن است.  شما باید بدانید كه برای هر مهمانی چه نوع لباسی مناسب و برازنده است و از چه نوع لباس هایی باید دوری كرد. عروسی ها یكی از مهم ترین مراسمی هستند كه شاید افراد از ماه ها قبل خود را برای آن آماده می كنند. اما در عروسی ه
دلیل شما برای خوردن غذاهای حاوی فیبر بالا چیست؟ کاهش وزن، کاهش قند خون و مبارزه با یبوست و … می تواند دلیل استفاده از خوراکی فیبردار باشد. بعد از مطالعه این مطلب با رژیم غذایی با فیبر بالا، نمونه 7 روزه و نکات مهمی آموزشی در اینخصوص آشنا می شوید.
خواص فیبر
خوردن فیبر بیشتر با کاهش وزن، باکتری سالم روده، منظم تر شدن فعالیت روده (معروفترین آنها)، یک قلب سالم و کاهش خطر ابتلا به دیابت همراه است.
به طور متوسط، افراد از 28 گرم فیبر توصیه شده فقط 16 گر
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

جویندگان طلا 09102191330 | 09102181088 آلفا 6 NY1VUBS Animation and Film file دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم ؛ موزیکس پوزیکس مرکز تخصصی سرور های HP پر تلاشان ای نوتی آرشیو