نتایج جستجو برای عبارت :

اپلیکیشن سیستم دانش آموزی متوسطه اول دوم

در ادامه ی روندی که از ابتدای سال تحصیلی آغاز شده است،گفتمان های دانش آموزي و همچنین گفتمان های خانواده طبق جدول زمانبندی  در مدارس شهرستان سلسله برگزار می شود.این گفتمان ها باحضور ارزشمند حاج آقا صالحی و حاج آقا برگزار می گردد. لازم به ذکر است که علاوه بر این گفتمان ها، مدارس نیز در طول سال گفتمان های متعددی برگزار می کنند.
تا تاریخ12 آذر گفتمان های زیر برگزارشده است.
گفتمان دانش آموزي:متوسطه اول شهید بهشتی،متوسطه اول فاطمیه،متوسطه د
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد ، با حضور مسئولین محترم آموزش و پرورش ، دکتر کمرئی معاون محترم متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، دکتر سلطانیان مدیر کل دفتر متوسطه ، دکتر اصلانی رئیس دفتر پژوهش سراهای دانش آموزي کشور ، مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین ، از این دانش آموز نمونه و نخبه تجلیل شد و جوایزی به وی اهدا گردید . این موفقیت چشمگیر را به کلیه کارکنان و دانش آموزان دبیرستان شاهد پسران تبریک عرض می کنیم.
با سلام 
با توجه به نزدیکی ایام امتحانات بر آن شدیم چندین نمونه سوالات درس ادبیات از پایه های مختلف را جهت آشنایی دانش آموزان محترم قرار دهیم .
 
امید انست مورد توجه و راهنمایی دانش آموزان و همکاران محترم قرار بگیرد.
 
 
دانلود نمونه سوالات درس فارسی دهم دوره دوم متوسطه.
 
دانلود نمونه سوالات درس فارسی یازدهم دوره دوم متوسطه.
 
دانلود نمونه سوالات درس فارسی دوازدهم دوره دوم متوسطه.
 
دانلود نمونه سوالات درس نگارش دهم دوره دوم متوسطه.
 
دانلو
با سلام ودعای خیر
همکاران محترم مدارس متوسطه اول( راهنمایی) می توانند نسبت به دریافت اطلاعات از سامانه سناد اقدام نمایند.
در دریافت اطلاعات از سامانه سناد به نکات زیر توجه فرمایید:
1- تعداد دانش آموز دریافتی از سامانه سناد باید با دفتر آمار همخوانی داشته باشد.
2- اگر دانش آموزي بعد از چاپ دفتر آمار، تغییر وضعیت یابد(انتقال ، فوت، ترک تحصیل) توجه نمایید که آیا آن دانش آموز در سيستم راهنمایی دریافت شده است یا نه. اگر دانش آموز در سيستم تغذیه نشده
بدینوسیله به اطلاع مدیران مدارس متوسطه اول می رساند امکان دریافت اطلاعات از سامانه سناد فراهم شده است. مقتضی است هنگام دریافت اطلاعات به موارد زیر توجه فرمایید.
*- قبل از دریافت اطلاعات آخرین نگارش سيستم راهنمایی(فعلا11/37) نصب شده باشد
*-  قبل از دریافت اطلاعات از اطلاعات سيستم نسخه پشتیان تهیه فرمایید.
*- سال تحصیلی قبلی(98-97) بسته شده باشد و سالتحصیلی جدید(99-98) شروع شده باشد.
*- دفتر آمار سالتحصیلی 99-98 چاپ و توسط مسئولین مربوطه تایید و صحافی شده
آفتاب آب پخش،تیم دو و میدانی دختران آموزشگاه محدثه و عفت مقطع تحصیلی متوسطه اول با همراهی و سرپرستی فاطمه امیر عالی و نسیبه حسن پور به عنوان مربی در مسابقات دوومیدانی پرش سه گام و پرتاب دیسک دانشآموزي استان افتخار آفریدند.
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش
آغاز سال تحصیلی 98-99
 
هرساله زمان شروع مدارس برای اکثر پایه های تحصیلی اول مهر ماه است که دانش آموزان باید برای آغاز سال تحصیلی خود به مدرسه مربوطه مراجعه کنند همچنین معمولا زمان شروع مدارس برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی به دلیل آشنایی با محیط مدرسه و همچنین دانش آموزان پایه دوازدهم به دلیل برنامه ریزی برای شرکت در کنکور سراسری درثبت نام دانش آموزان در مدارس اعم از دوره ابتدایی و متوسطه ، آغازی مهم و سرنوشت ساز برای کسب موفقیت روزافزون
با سلام به اطلاع مدیران محترم مدارس متوسطه اول و دوم می رساند کارنامه ماهانه اکسلی که به منظور ارائه به اولیای دانش آموزان تهیه و تنظیم شده است جهت هرگونه بهره برداری لازم به حضور ارسال می گردد. بعد از دریافت از سایت در هنگام باز نمودن فایل اکسل رمز 1 را وارد نموده و بعد از دریافت و ثبت اطلاعات دانش آموزان می توانید نسبت به ثبت نمرات ماهانه دانش آموزان اقدام نمایید.
دریافتعنوان: کارنامه ماهانه دوره اول ودوم متوسطهحجم: 1.1 مگابایت
یک رویداد آموزشی- تجربی با متد بین المللی است که در سه روز متوالی برگزار می گردد و دانش آموزان متوسطه اول و دوم می توانند ایده های خود را مطرح نموده و برای ر.سانیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
شورای دانش آموزي دبیرستان نمونه سعدی شهرکرد به نوبه خود درخشش تعداد قابل توجه داش آموزان پایه نهم این آموزشگاه بویژه دانش آموزان نهم عضو انجمن ها و شورای دانش آموزي این آموزشگاه را در مدارس  متوسطه دوم تیزهوشان و نمونه دولتی در سال تحصیلی ۹۸-۹۷تبریک عرض می نماید.
طعم خوش موفقیت گوارای وجودتان.
"محمدعلی مقنی زاده" هنرجوی پایه دوازدهم رشته فتوگرافیک که در انتخابات شورای دانش آموزي امسال به عنوان رئیس شورای دانش آموزي مدرسه منسوب شد، ضمن شرکت فعال در همایش رؤسای شوراهای دانش آموزي، به عنوان عضو مجمع مشاورین مدیر آموزش  پرورش ناحیه 2 یزد انتخاب گردید.
مدیریت هنرستان ضمن تبریک به این دانش آموز عزیز، آرزوی موفقیت و بهروزی برای این هنرجوی فعال در همه زمینه های فعالیتی را از خداوند خواستار است.
حذف دانش آموزان فارغ التحصیل از پایگاه عملیاتی امین :* دانش آموزانی که شماره گواهینامه فارغ‌التحصیلی برای آنها در سامانه عملیاتی امین صادر شده است :1-در سامانه متوسطه دوم ، درخواستها ، درخواستهای مدرسه ، درخواست حذف فارغ‌التحصیل از سامانه امین را انتخاب نمایید.2- این درخواست باید به تأیید منطقه و استان برسد.* دانش آموزانی که شماره گواهینامه فارغ‌التحصیلی برای آنها در سامانه عملیاتی امین صادر نشده است:1- در سامانه عملیاتی امین به قسمت عم
در تاریخ 1398/08/01 شورای دانش آموزي دبستان طالقانی توسط 208 نفر دانش آموز با سيستم سنتی انتخابات ساعت 9 صبح مشخص گردید و کار خود را آغاز نمود در این برنامه بعد از ثبت نام دانش آموزان جهت کاندید شورا ، مدت پنج روز تبلیغات بود که دانش آموزان با هیجان خاص ،به وسیله ی بنر ، پوستر و نوشتارهای کودکانه در مشارکت اجتماعی شرکت نمودند سپس در مراسم آغزین به معرفی خود پرداختند .تعدادی از روی نوشته؛ تعدادی با گفتار کودکانه ، و بعضی با تصویر و نوشته جهت انتخاب ش
به نقل از روابط عمومی قرارگاه خادم الشهدا شهرستان داراب، دانش آموزان دوره دوم متوسطه برای سومین بار در همایش دانش آموزي سرزمین نور شرکت کردند، که این همایش افتتاحیه حرکت عظیم راهیان نور در سطح شهرستان است که این همایش با اجرای متفاوت تلاوت قرآن  به صورت نمایش و به همراه سرود جمهوری اسلامی که توسط شبکه افق تدوین شده بود برنامه را آغاز کردیم.

ادامه مطلب
دستور جلسه 
1)انتخاب دو نفر از شورای دانش آموزي جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای دانش آموزي
2) نظرخواهی از شورای دانش آموزي برای برگزراری جشن یلدا
3) فعالیت شورای دانش آموزي جهت هرچه بهتر برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و پرسش مهر
خلاصه مذاکرات
به یاری خداوند متعال چهارمین جلسه شورای دانش آموزي نیز در نمازخانه آموزشگاه برگزار شد .
با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای دانش آموزي در سطح منطقه خانمهامهدیه فرجی فرد از کلاس نهم آموزشگاه نیایش انتخ
سوال  :
از مسئولان مدرسه درباره کار و نقش شورای دانش آموزي و مجلس دانش آموزي جمهوری اسلامی ایران پرس و جو کنید
 
 پاسخ :
شورای دانش آموزي در مدرسه تشکیل جلسه می دهند و طرح و پیشنهادات خود را به اطلاع مسئولین می رسانند مجلس دانش آموزي هم در طول سال جلسه ای تشکیل داده و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به مسئولین آموزش و پرورش انتقال می دهند.
تعداد اعضا بر حسب تعداد دانش آموزان آموزشگاه چنین است : مدارس ابتدایی تا ۱۰۰ نفر دانش آموز ۵ نفر ع
شرایط پذیرش دانش آموزان در رشته فنی و حرفه ای پایه نهم 99
مجموع سه نمره پذیرفته شده در درس های ریاضی و علوم تجربی و حرفه و فن در سه پایه متوسطه (هفتم ، هشتم ،نهم) کمتر از  ضریب 30 نباشد.
داشتن نمره حداقل 10 ریاضی در اول متوسطه ، بدون تبصره
معدل کمتر از 12 نباشد.
هر فردی بنا به استعدادهای خود بستگی به علایق و تلاش و پشتکار می تواند در رشته انتخابی مورد علاقه، فردی موفق شود، و این واقعیت رو داریم که همه در رشته پزشکی و مهندسی موفق نبودند و بر اساس ت
دانش آموزانی که به هر دلیلی امکان ثبت نام در آزمون المپیاد علمی دانش آموزي در موعد مشخص شده را ندارند باید در زمان تمدید مهلت ثبت نام المپیاد علمی دانش آموزي اقدام به ثبت نام خود نمایند . به گفته سایت هیوا ممکن است دانش آموزان به دلایل زیادی نتوانند در موعد ثبت نام المپیاد دانش آموزي ثبت نام خود را تکمیل نمایند و به دلیل درخواست های پی در پی دانش آموزان برای تمدید مهلت ثبت نام المپیاد علمی دانش آموزي ، سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان ا
بدینوسیله به اطلاع مدیران مدارس متوسطه اول می رساند امکان دریافت اطلاعات از سامانه سناد فراهم شده است. مقتضی است هنگام دریافت اطلاعات به موارد زیر توجه فرمایید.
*- قبل از دریافت اطلاعات آخرین نگارش سيستم راهنمایی(فعلا11/37) نصب شده باشد
*-  قبل از دریافت اطلاعات از اطلاعات سيستم نسخه پشتیان تهیه فرمایید.
*- سال تحصیلی قبلی(98-97) بسته شده باشد و سالتحصیلی جدید(99-98) شروع شده باشد.
*- دفتر آمار سالتحصیلی 99-98 چاپ و توسط مسئولین مربوطه تایید و صحافی شده
دانش آموزان متقاضی المپیاد دانش آموزي باید با اطلاع از زمان ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 ، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام خود کنند . به نقل از سایت مدارس هیوا ، زمان ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 ، در مرحله اول ، احتمالا اوایل دی ماه آغاز شود و با توجه به چند مرحله ای بودن آزمون المپیاد دانش آموزي ، زمان ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 برای مراحل دیگر در این سایت ارائه شده است .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
 
w
دانش آموزان علاقمند به ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 ، باید در زمان مقرر به صورت الکترونیکی ثبت نام خود را انجام دهند . به گفته سایت هیوا ، ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 ، برای مرحله اول ، احتمالا اوایل دی ماه آغاز می شود و ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 در سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزي انجام می شود . 
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
 
www.heyvagroup.com/shownews/6527/ثبت-نام-المپیاد-دانش-آموزي-99---1400.html
 
پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ را چگونه دانلود کنیم؟
جدیدترین نسخه پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ را از سایت ما دانلود نمائید.
با خرید هر مقاله پیرامون پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ یک امتیاز در جشنواره تخفیفی ما دریافت نمایید.
If you intend to download پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ, download here.
خرید و پرداخت امن مقالات پیرامون پاورپوینت با موضوع آزاد
قرمز پوشان مجتمع امام رضا(ع)واحد11چناران «قهرمان» مسابقات فوتسال مدارس شدند.
 
به گزارش خبرنگار ماهنامه دانش آموزي تلاش ،علی اصغر نصیری (معاون پرورش و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش چناران)از قهرمانی دبیرستان امام رضا(ع)واحد11 چناران در مسابقات فوتسال مدارس شهرستان چناران خبرداد.
نصیری گفت:این دوره از مسابقات با حضور 5مدرسه متوسطه دوم برگزارگردید که در پایان با قهرمانی مجتمع امام رضا (ع)واحد11 به پایان رسید.
در پایان حکم قهرمانی اه
انتخابات شورای دانش آموزي مدرسه همزمان با سراسر کشور در روز دوم آبان ماه برگزار گردید و پانزده نفر از دانش آموزان مدرسه به رقابت با یکدیگر پرداختند.سرانجام آقایان محمدجواد خدابخشی با 73 رای، محمد همتی با65 رای، یاسین کیانی با 64 رای ، امیرمتین حاتمی با 63 رای،و حسن عسگر با 58 رای به عنوان اعضای شورای دانش آموزي مدرسه انتخاب شدند
توضیح درباره عمومی و آزاد
نتیجه آزمایشات دیگران پیرامون پاورپوینت درس سوم فصل چهارم تحلیل(مطالعات) فرهنگی (ما و دگرگونی‌های فرهنگی)دوره دوم متوسطه را در اینجا مشاهده نمایید.
The sale of the file پاورپوینت درس سوم فصل چهارم تحلیل(مطالعات) فرهنگی (ما و دگرگونی‌های فرهنگی)دوره دوم متوسطه is now possible on this site.
آیا پیشنهاد ما را درخصوص پاورپوینت درس سوم فصل چهارم تحلیل(مطالعات) فرهنگی (ما و دگرگونی‌های فرهنگی)دوره دوم متوسطه قبول دارید؟
دانلود مطالب عل
"محمدعلی مقنی زاده" هنرجوی پایه دوازدهم رشته فتوگرافیک که در انتخابات شورای دانش آموزي امسال به عنوان رئیس شورای مدرسه منسوب شد، ضمن شرکت فعال در همایش رؤسای شوراهای دانش آموزي، به عنوان عضو مجمع مشاورین مدیر آموزش  پرورش ناحیه 2 یزد انتخاب گردید.
مدیریت هنرستان ضمن تبریک به این دانش آموز عزیز، آرزوی موفقیت و بهروزی برای این هنرجوی فعال در همه زمینه های فعالیتی را از خداوند خواستار است.
به نام خدا                                 
مشخصات اعضای شورای دانش آموزي
 
آموزشگاه:   علامه دهخدا           مقطع: متوسطه      دوره: اول                جنسیت:مونث           تعدادکل دانش آموزان:309


ردیف
نام و
نام خانوادگی
نام پدر
کد ملی
پایه تحصیلی
سمت در شورا
مسئولیت انجمن
شماره همراه

1
اسماء جهانبازی
محمد
4611078469
هشتم2
رئیس
بلایای طبیعی
091313636

2
محدثه قائدامینی
بشیر
46111241
هفتم2
نایب رئیس
تبلیغات ونمایشگاه ها
09132822059

3
هانیه گنجی
رحی
free download پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ
گوناگونی مطالب و مقالات در زمینه پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ در سایت بسیار زیاد است.
با خرید هر مقاله پیرامون پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ یک امتیاز در جشنواره تخفیفی ما دریافت نمایید.
هدف ما راحتی شماست. ما هر آنچه که شما در مورد پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ نیازمندید را برایتان فراهم ساخته ایم.
تغییرات اعمال شده در سامانه سناد1. امکان نمایش سابقه تحصیلی دانش آموزان داوطلب ازاد، طرح جامع و در منوی اصلاح سابقه تحصیلی دانش آموزان2. فعال شدن ثبت نام دی ماه برای مدارس متوسطه دوم و انتخاب واحد های دروس باقی مانده(راهنما در مدارس قرار داده شده است)3. امکان جستجو براساس موارد مورد نیاز در منوی جدول کنترلی کلاس های چند پایه4. امکان ثبت درخواست تغییررشته درون شاخه ای در همه مدارس برای دانش آموزانی که درخواست تکرار پایه داشتند با این شرط که د
خلاصه فایل پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ
Download top theses in the field of پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ now on this site.
مطالب مرتبط با مقاله پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ در سایت معتبر ما.
دریافت فایل پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ بعد از پرداخت اینترنتی میسر می شود.
به درخواست بعضی عزیزان پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ را به سایت
خلاصه فایل پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ
اطلاعات تخصصی بی نظیر درمورد پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ را تنها می توانید از اینجا دریافت کنید.
ما برایتان دنیایی از مقالات پیرامون پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ گردآوری کرده ایم.
پروژه تحقیقی پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ
If you intend to download پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع تک شاخ
گزارش برنامه های بزرگداشت هفته بسیج دانش آموزي
از طرف بسیج دانش آموزي شهید فهمیده شهرشال (6)
6- دیدار مدیران و دانش آموزان بسیجی متوسطه اول و دوم پسر و دختر ( مدارس ؛ شهید اقتدار تاریوردی، سمیه، اخوان و شهید آقاحسین )  با امام جمعه موقت شهر شال حجت الاسلام سید محمد شمس الدین در تاریخ 1398/8/11
مختصر پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی
چگونه پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی را با موبایل دانلود کنیم.
چگونه با خرید فایل پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی از این سایت امتیاز کسب نمایم؟
You can download the file پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی securely and easily from this site.
مقالات پیرامون پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع
 
  معرفی منتخبین شورای دانش آموزي مدرسه دکتر مفتح وردنجان
 
 
 
 
 
 
 
 
   در این صبگاه با بررسی نتایج آرا و انتخاب دانش آموزان خون گرم و انقلابی وردنجان،هفت نفر از دانش آموزان مدرسه انتخاب شدند که ما بقیه وقتشان در مدرسه را در شورای دانش آموزي خدمت کنند.
ادامه مطلب
دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 ، در زمان ثبت نام به صورت الکترونیکی منتشر می شود به گفته سایت مدارس هیوا ، دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 شامل جزئیات مهمی است که از جمله جزئیات مهم دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزي 99 - 1400 ، مراحل مختلف برگزاری المپیاد دانش آموزي می باشد که در این سایت به طور کامل شرح داده شده است . 
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
www.heyvagroup.com/shownews/6541/دفترچه-ثبت-نام-المپیاد-دانش-آموز
بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خداوند بخشنده مهربان
مهدی قاضی در تاریخ ۸ دی ۱۳۸۱ چشم به جهان گشود. وی دوران کودکی خود را در شهر شاهین شهر که زادگاه وی نیز هست گذراند و پس از گذراندن دوره ی پیش دبستانی به شهر مبارکه مهاجرت کرده و ادامه زندگی اش را در شهر مبارکه و همچنین مجلسی گذرانده است.
وی با معدل ۱۹.۴۷ مدرک پایان متوسطه اول را (سیکل) اخذ نموده است و اکنون در هنرستان فنی علم و صنعت و در رشته مهندسی الکترونیک مشغول تحصیل می باشد.
همچنین وی از سال
خرید پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی
به درخواست بعضی عزیزان پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی را به سایت افزودیم.
Download the best articles on the website below with the subject پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی.
در این قسمت از سایت شما می توانید پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول با موضوع موجودات فضایی را پیدا کنید.
مقالات پیرامون پاورپوینت با موضوع آزاد برای متوسطه اول
نگارش ۲۴٫۶ دانا متوسطه دوره دوم و ۱۵٫۸ پیش دانشگاهی با تغییرات زیر قابل دریافت می باشد.
رفع موارد گزارش شده
مناطق سیل زده خوزستان و لرستان و گلستان برای اعلام فارغ التحصیلان در نظام متوسطه سالی واحدی و یا پیش دانشگاهی و استفاده از تسهیلات جابجایی نمره کتبی نهایی شهریور ماه با خرداد ۹۷ باید مراحل زیر را انجام دهند:
ابتدا در صفحه ورودی سيستم تیک اصلاح حروف زده شود.سپس هر دانش آموزي که در شهریور فارغ اتحصیل است برای اینکه بتواند در خرداد فارغ
مهم و ضروری 
با سلام خدمت همکاران محترم
طبق اطلاعیه شرکت پژوهش کلیه مدارس متوسطه اول-متوسطه دوم نظری و کاردانش در اولین فرصت یکبار ارسال اطلاعات به منطقه و گرفتن تاییدیه را انجام بدهند لازم به ذکر است در هنگام ارسال اطلاعات برنامه دانش آموزي در دوره ضمن سال 99-98 قرار بگیرد عین اطلاعیه شرکت پژوهش بدین شرح می باشد
((با سلام و احترام .  لطفا به کلیه مدارس اعلام نمایید با توجه به نیاز  گزارشات آماری همکاران در وزارت آموزش و پرورش  کلیه مدارس  یک
مختصر پاورپوینت فصل 4اامات محیط کار شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش دوره دوم متوسطه(ایمنی وبهداشت محیط کار)
We are worried about your pocket. Buy پاورپوینت فصل 4اامات محیط کار شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش دوره دوم متوسطه(ایمنی وبهداشت محیط کار) cheaper.
Bestsellers around پاورپوینت فصل 4اامات محیط کار شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش دوره دوم متوسطه(ایمنی وبهداشت محیط کار)
دانلود مطالب علمی گوناگون درمورد پاورپوینت فصل 4اامات محیط کار شاخه های فنی و حرفه ا
به اطلاع  کلیه دانش آموزان عزیز می رساند : بیست و دو مین دوره انتخابات شورای دانش آموزي در روز چهارشنبه 98/8/1 همزمان باسراسر کشور در دبیرستان شاهد پسران برگزار می شود در این انتخابات ترکیب اعضای شواری دانش آموزي (7 نفر اعضای اصلی و 2 نفر اعضای علی البدل ) می باشد .لازم به ذکر است که اسامی کاندیداهای انتخابات شورای دانش آموزي نیز در اسرع وقت به اطلاع  کلیه دانش آموزان عزیز می رسد.در ضمن زمان تبلیغات کاندیداها به مدت یک هفته  از روز سه شنبه 98/7/23 تا
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

هورامان sunami های فای موزیک ستاد بازسازی عتبات عالیات گنبد سرفیس بوک و سرفیس استوک گپ و گفت همه چی موجوده خبر ایران | خبر های مهم ایران و جهان